Opublikowano Dodaj komentarz

Codziennie 10 000 zdrowszych kroków

obuwie suecos

Jeśli chcesz zadbać o dobrą profilaktykę podologiczną, a prościej rzecz ujmując, jeśli chcesz mieć zdrowe stopy, wybieraj odpowiednie dla nich obuwie. Dobrze dobrane buty medyczne zadbają nie tylko o Twoje stopy, ale również kolana i kręgosłup, które odciążą. Wybór dobrych butów to pewność, że codziennie będziesz mógł/mogła wykonać tysiące zdrowszych kroków.

Trwałe, lekkie, wygodne obuwie medyczne ALMA marki Suecos®

Obuwie medyczne ALMA marki Suecos to wysokiej jakości produkt wykonany z ultralekkiego, antybakteryjnego i bezlateksowego materiału ortopedycznego EVA oraz unikalnego materiału X-cell. Materiały te charakteryzują się niezwykłą trwałością, a przy tym są wyjątkowo lekkie, co zapewnia wygodę w noszeniu wykonanego z nich obuwia. Ponadto buty medyczne Suecos szybko dopasowują się do indywidualnych kształtów stóp użytkownika, a tę cechę zawdzięczają termoodkształcalnym właściwościom materiału X-cell. Wspomniany materiał zapewnia również efekt amortyzacji, który jest niezwykle ważny dla ochrony stawowych kończyn dolnych i kręgosłupa przed urazami czy też zwyrodnieniem. Nowoczesna technologia wykorzystana podczas produkcji umożliwiła przy wszystkich tych zaletach zachować odpowiednią sztywność buta – tak ważną dla stabilności chodu, czy też biegu.

Jakie inne cechy posiadają buty medyczne ALMA?

Zdecydowanie polecane przez nas buty medyczne ALMA rozprowadzają nacisk ciężaru ciała na całą podeszwę stopy, dając znaczną ulgę plecom i stawom niezależnie od tego, ile czasu spędzamy, stojąc, chodząc lub biegając. Posiadają gumową, antypoślizgową podeszwę, która zapobiega przewróceniu się na śliskich powierzchniach.

Podsumowując, buty ALMA to:

  • zaawansowana technologia Cooltech™ z właściwościami szybkiego schnięcia, miękka tkanina, która zapobiega poceniu się stóp, a jednocześnie nie przepuszcza wilgoci,
  • technologia X-Cell™, która zadba o Twój kręgosłup, kolana i stawy, dzięki właściwościom pochłaniania wstrząsów,
  • antypoślizgowa podeszwa z tworzywa X-Cell dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo każdego kroku na suchych i mokrych powierzchniach,
  • system wentylacyjny „Plaster miodu” to sprasowane komory X-Cell wewnątrz wkładki, które niczym plaster miodu pozwalają na swobodny przepływ powietrza przy każdym kroku. Wkładka utrzymuje fason buta oraz pomaga rozłożyć nacisk chodzenia równomiernie na całą stopę, a także zapewnia większy komfort.
Oceń

O autorze

Autorem tekstu jest Pani Magdalena Mańka, która jest właścicielem sklepu eurosima.pl. Posiada bogate 20-letnie doświadczenie w branży.

Dodaj komentarz

Powiązane produkty

  • helm-obuwie-damskie-kolor-jasno-fioletowy-suecos

    Hem pantofle domowe damskie kolor jasno fioletowy Suecos®

    Promocja! Original price was: 175,93zł.Current price is: 137,96zł. cena netto Wybierz opcje

Powiązane kategorie