COVID -19 – produkty ochronne

Pandemia wirusa COVID-19 zmieniła codzienność każdego z nas. W zaistniałej sytuacji epidemicznej korzystanie z produktów ochronnych jest nie tylko obowiązkiem, ale też wyrazem dbałości o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz innych osób. Dlatego też, wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom klientów nasz sklep online oferuje szeroki wybór ochronnych produktów anty-COVID tj. maseczki ochronne, rękawiczki jednorazowe, żele i płyny dezynfekujące.

Produkty anty-COVID – sklep online

Decydując się na zakup produktów anty-COVID należy zadbać o to, aby pochodziły one ze sprawdzonego źródła, od zaufanych producentów akcesoriów medycznych. Produkty ochronne powinny posiadać także odpowiednie certyfikaty jakościowe, które są gwarancją ich bezpieczeństwa i skuteczności. Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym Eurosima spełniają normy przewidziane dla produktów medycznych. Kupując je, możesz mieć pewność, że wybierasz najwyższą jakość w rozsądnej cenie.

W naszym asortymencie produktów zabezpieczających przed koronawirusem COVID-19 znaleźć można maseczki filtrujące FFP 2, które są wyrobem medycznym o wysokiej przepuszczalności powietrza. Oferujemy je w opakowaniach po 25 sztuk. Proponujemy także rękawiczki lateksowe, żele dezynfekujące czy jednorazowe fartuchy na rzepy. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszego sklepu w tym zakresie, a w przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników