Podkategorie


Najpopularniejsze w tej kategorii

Wyświetlanie wszystkich wyników: 42

Wyświetlanie wszystkich wyników: 42

Antybakteryjne obuwie stanowi niezbędny element stroju pracowników ochrony zdrowia. Dlatego też profesjonalnego obuwia medycznego nie mogło zabraknąć w kompleksowej ofercie naszego sklepu online. W naszym asortymencie mamy obuwie damskie i męskie wykorzystywane przez lekarzy różnych specjalności, pozostały personel medyczny, kosmetologów i fizjoterapeutów.

Komfort użytkowania oferowanego przez nas obuwia zapewnia wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Produkty zostały zaprojektowane tak, aby amortyzować wstrząsy i odciążać kończyny podczas długich godzin spędzonych w pozycji stojącej. Dostarczane przez nas antybakteryjne obuwie medyczne dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza oraz odporności na wilgoć zapewnia komfort w trakcie wielogodzinnego dnia pracy.

Kolorowe buty dla personelu medycznego

Buty dla personelu medycznego oferujemy w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy zainteresowany nimi klient jest w stanie wybrać model, który pasuje zarówno do jego stroju służbowego, jak i również charakteru pracy. W niepamięć odeszły bowiem czasy, gdy obuwiem medycznym były wyłącznie ciężkie chodaki w kolorze białym. Obecnie mamy do wyboru ultralekkie i wygodne buty medyczne we wszystkich kolorach tęczy. Możemy postawić również na wielobarwne chodaki wykonane z zaawansowanego technologicznie materiału EVA lub wygodne pantofle anatomiczne. Wszystko zależy od preferencji klienta oraz jego oczekiwań w zakresie butów dla branży medycznej.

Z naszego poradnika