Aktualne promocje

Najpopularniejsze w tej kategorii

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Środki do dezynfekcji gabinetu stomatologicznego to wysokiej jakości preparaty czyszczące, które mają na celu zniszczenie drobnoustrojów i mikroorganizmów. Oferujemy szeroki wybór skutecznych i wydajnych preparatów do dezynfekcji wszelkich powierzchni w gabinecie stomatologicznym. W sprzedaży dostępne są także preparaty do czyszczenia narzędzi mikrochirurgicznych  i innych wyrobów medycznych.

Wszystkie środki do dezynfekcji gabinetu oraz narzędzi stomatologicznych są w pełni bezpieczne dla otoczenia i posiadają niezbędne certyfikaty. Wiemy jak istotne jest zachowanie sterylnych warunków w Twoim miejscu pracy, dlatego przygotowaliśmy szeroką gamę produktów, które uniemożliwią rozwój i rozprzestrzenianie się grzybów, wirusów i bakterii. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoi pacjenci możecie czuć się w pełni bezpiecznie. Zadbaliśmy również o bogaty asortyment płynów, żeli oraz specjalnych chusteczek do dezynfekcji dłoni. Dodatkowo aby zapewnić Ci maksymalnie komfortowe warunki pracy skonstruowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, by znalazły się w niej środki do dezynfekcji bezwonne (których zapach nie będzie przeszkadzał w wykonywaniu codziennych obowiązków) i całkowicie rozpuszczalne.

Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi produktami i wybierz te, które najlepiej sprawdzą się w Twoim gabinecie stomatologicznym.

Sterylizacja w gabinecie dentystycznym

Zachowanie wszelkich zasad higieny chroni przed zakażeniem wirusami, bakteriami i grzybami, z którymi lekarze stomatolodzy mają styczność w swojej pracy. W naszym asortymencie znajdują się także preparaty do dezynfekcji rąk oraz praktyczne uchwyty i dozowniki ułatwiające podanie porcji preparatu bez dotykania, co dodatkowo zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty środków do dezynfekcji gabinetu stomatologicznego.