Stomatologia

W naszym sklepie internetowym w kategorii Stomatologia znaleźć można wyłącznie sprawdzone w praktycznym użytkowaniu produkty niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego gabinetu dentystycznego. Dobierając asortyment, zadbaliśmy o to, aby oferowane narzędzia stomatologiczne spełniały najwyższe normy jakościowe. Nasz sprzęt dentystyczny posiada również wszelkie wymagane prawem certyfikaty bezpieczeństwa. Są to urządzenia nowoczesne, wyprodukowane przez czołowych producentów docenianych przez stomatologów na całym świecie. Jeśli więc chcesz wyposażyć swój gabinet we wszystko, co niezbędne do wydajnej pracy i skutecznej pomocy pacjentom zapraszamy na zakupy.

Jakie narzędzia stomatologiczne oferujemy?

W asortymencie naszego sklepu oferujemy między innymi:

  • stomatologiczne materiały jednorazowe,
  • narzędzia chirurgiczne,
  • środki do dezynfekcji,
  • biomateriały,
  • instrumenty do koron protetycznych.

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom placówek stomatologicznych oraz medycznych nieustannie śledzimy branżę i sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę.

Oferujemy również maski chirurgiczne i maski filtrujące, które można z powodzeniem wykorzystywać jako produkty ochronne przeciw COVID-19. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu internetowego Eurosima, w którym znajdziesz wyłączenie najwyższej jakości materiały dentystyczne oraz wiele innych produktów wykorzystywanych w placówkach służby zdrowia.

Wyświetlanie 1–12 z 78 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 78 wyników