Opublikowano Dodaj komentarz

Odkryj wielką wygodę, dzięki dobrym butom medycznym

Obuwie lecznicze Suecos

Jeśli w swojej pracy wiele czasu spędzasz, stojąc lub chodząc, doskonale wiesz, jakie znaczenie dla Twojego komfortu mają dobre buty. Jeżeli dodatkowo pracujesz np. jako lekarz, farmakolog lub personel medyczny, na pewno wiesz także, że Twoje obuwie musi być nie tylko wygodne, ale i sterylne. Dziś odkryjemy przed Tobą zalety butów medycznych Oden produkowanych przez firmę Suecos.

Suecos jest marką przystosowanego do pracy w szpitalach, gabinetach medycznych, gabinetach zabiegowych i salach operacyjnych obuwia medycznego. Wśród wielu modeli butów tej marki znajduje się model Oden, który posiada wszystkie zalety profesjonalnego obuwia medycznego.

Co wyróżnia obuwie medyczne Oder?

Model Oden charakteryzuje się przede wszystkim wyższym obcasem niż pozostałe modele obuwia medycznego tej marki. Zapewnia to zdecydowanie lepsze podparcie tylnej części stopy. Dodatkowym atutem jest specjalny pasek na piętę, który utrzymuje obuwie we właściwej pozycji podczas chodzenia. Suecos Oden posiadają antypoślizgową podeszwę, a ich wnętrze pokryte jest delikatnymi wypustkami, które podczas ruchu masują podeszwowe mechanoreceptory. Otwory wentylacyjne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniały optymalną wentylację i jednocześnie nie pozwalały na przedostawanie się wilgoci do wnętrza. Buty Oden zostały specjalnie zaprojektowane do wykorzystywania w miejscach, w których obowiązują podwyższone wymagania w zakresie antyseptyki oraz aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa użytkowania. Oprócz wszystkich praktycznych zalet są również trwałe i po prostu ładne.

Komfortowe, antybakteryjne obuwie medyczne

Buty Oden spełniają dwa podstawowe warunki dla dobrych butów medycznych. Jest to obuwie, które nie powoduje dyskomfortu podczas wielogodzinnej pracy „na nogach”, np. przy stole operacyjnym, fotelu dentystycznym czy łóżkach pacjentów. Ponadto materiał, z którego wykonane są buty Oder, nie wchłania wilgoci, brudu i potu, jest antybakteryjny i łatwo utrzymać go w sterylnej czystości. Inne cennych tego modelu obuwia to:

  • ergonomia – buty wspaniale dopasowują się do stopy,
  • ekstremalna lekkość i amortyzacja – buty obniżają wysiłek mięśniowy podczas lokomocji,
  • wyjątkowa wygoda i miękkość,
  • bezpieczeństwo, dzięki antypoślizgowej podeszwie, która nie pozostawia śladów,
  • doskonała wentylacja, dzięki otworom wentylacyjnym.

Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa użytkownika, obuwie to dodatkowo posiada:  

  • dopasowujący się do stopy pasek bezpieczeństwa,
  • wzmocniony podpiętek zapewniający większą stabilność pięcie,
  • wypustki na wkładce pobudzające przepływ krwi,
  • nowatorki materiał, który nie wydziela zapachu.
Oceń

O autorze

Autorem tekstu jest Pani Magdalena Mańka, która jest właścicielem sklepu eurosima.pl. Posiada bogate 20-letnie doświadczenie w branży.

Dodaj komentarz

Powiązane produkty

Powiązane kategorie