Sposoby płatności

W internetowym sklepie dentystycznym Eurosima do wyboru są trzy metody płatności. Standardowo można zapłacić z góry, PayPal, kartą płatniczą lub przelewem bankowym.

Przelew bankowy

Przelew bankowy to klasyczna forma rozliczenia bezgotówkowego. Płatności za zakupiony produkt można dokonać poprzez zalogowanie się do banku, tzw. bankowości elektronicznej. Wysyłka towaru ma miejsce po zaksięgowaniu przelewu na naszym rachunku bankowym – zależy nam, aby produkty jak najszybciej zostały dostarczone do Ciebie.

Możesz skorzystać z usługi Przelewy24 (po zaznaczeniu tej opcji zostaniesz automatycznie przekierowany do wybranego przez Ciebie banku) lub wykonać przelew samodzielnie, podając poniższe dane.

Właściciel konta: Zefiryna Rzepecka Manka Eurosima

Bank: BNP Paribas Bank Polska S.A.

SWIFT: PPAB PLPK

Numer konta: 63 1600 1084 1849 2439 8000 0001

W tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru Twojego zamówienia.

PayPal

Aby skorzystać z szybkich płatności PayPal, wymagane jest posiadanie wirtualnego konta w PayPal. Wybierając tę metodę opłacenia zamówienia w naszym sklepie, zostaniesz przekierowany do formularza płatności PayPal. Wystarczy zalogować się za pomocą adresu e-mail i hasła do konta, które jest połączone z kartą kredytową lub rachunkiem bankowym i zaakceptować transakcję. Płatność zostanie natychmiast przekazana do odbiorcy, co skraca czas dostawy towaru.

Karta płatnicza

Za zakupy w hurtowni stomatologicznej Eurosima można zapłacić również kartą płatniczą. Po wyborze tej metody płatności zostaniesz przekierowany do formularza, w którym należy podać imię i nazwisko, numer karty, datę ważności i kod CVV. Po zaakceptowaniu transakcji kwota zakupu zostanie pobrana z Twojej karty Mastercard lub Visa.

Google Pay

Google Pay (w skrócie: G Pay) to metoda płatności mobilnych dostępna dla urządzeń wyposażonych w system Android. Jeżeli korzystasz z Google Pay, możesz zapłacić za zakupy w naszym sklepie internetowym bez konieczności podawania danych. Aby dokonać płatności za pośrednictwem G Pay w sklepie Eurosima, wystarczy wybrać tę metodę, a następnie zatwierdzić transakcję. Stosowna kwota zostanie w sposób automatyczny pobrana z Twojej karty.

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

Bezpłatna standardowa wysyłka od 199,00 zł

Wysyłka standardowa 19,00 zł dla zamówień poniżej 199,00 zł