Aktualne promocje

Najpopularniejsze w tej kategorii

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Narzędzia periodontologiczne skutecznie wspierają leczenie dziąseł oraz innych tkanek otaczających zęby. W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można duży wybór instrumentów oraz niezbędnych akcesoriów dedykowanych profilaktyce, oraz leczeniu schorzeń przyzębia, jak również błony śluzowej znajdującej się w jamie ustnej.

Kirety w zestawach oraz inne narzędzia periodontologiczne z naszego asortymentu wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej posiadającej odpowiednie certyfikaty. Tak więc decydując się na zakupy u nas, możesz być pewny, że wybierasz instrumenty stomatologiczne, które są trwałe i bezpieczne w codziennej pracy. Jeśli natomiast potrzebujesz więcej informacji na temat oferowanych sprzętów lub porady, jakie narzędzia wybrać zachęcamy do kontaktu.

Wszystkie profesjonalne narzędzia periodontologiczne, takie jak: zgłębniki, skalery, sondy, kirety czy noże do resekcji dziąseł dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się konstrukcją, która ułatwia pracę stomatologowi i zapewnia maksimum komfortu podczas zabiegu pacjentowi. Dzięki temu instrumenty w połączeniu z Twoim doświadczeniem i profesjonalizmem sprawią, że leczenie tkanek okołzębowych przestanie być koniecznością wywołującą u pacjentów panikę.

Wszystkie narzędzia periodontologiczne, które możesz znaleźć w naszym asortymencie są produktami pochodzącymi od renomowanych producentów, cenionych na całym świecie! Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych informacji dotyczących instrumentów dostępnych w ofercie, nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!