Aktualne promocje

Najpopularniejsze w tej kategorii

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

W gabinetach dentystycznych świadczących usługi z zakresu implantologii nie może zabraknąć odpowiednich narzędzi do odbudowy uzębienia na implantach. Szeroka oferta narzędzi do implantologii dostępna w sklepie Eurosima umożliwia znalezienie wszystkich niezbędnych akcesoriów do gabinetów dentystycznych. W sprzedaży dostępne są m.in. pęsety, młotki, instrumenty do perforacji, a także narzędzia mikrochirurgiczne również niezbędne w implantologii. Wszystkie dostępne w naszej ofercie narzędzia zwiększają bezpieczeństwo i higienę przeprowadzanych zabiegów.

Narzędzia, które znalazły się w naszej ofercie charakteryzują się konstrukcją, która zapewnia wygodę pracy dentyście, ale także nie powoduje uczucia dyskomfortu u pacjenta. Wszystkie elementy wykonane z są z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że cechuje je bezpieczeństwo w kontakcie z jamą ustną. Produkty są w pełni sterylne i higieniczne.

Zestawy narzędzi do implantologii

W naszym asortymencie oprócz pojedynczych akcesoriów znalazły się również gotowe zestawy narzędzi do implantologii, w tym np. zestaw do odbudowy wyrostka zębodołowego. Posiadanie kompletu wszystkich niezbędnych do danego zabiegu instrumentów znacznie ułatwia stomatologowi pracę, zwiększając jej komfort i skracając czas potrzebny do jego wykonania. Dużą zaletą naszych zestawów jest również kompaktowe opakowanie, które ułatwia zachowanie wszystkich instrumentów w sterylnych i higienicznych warunków oraz zmniejsza ryzyko zawieruszenia się któregoś z elementów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami.